A103- آموزش دوچرخه سواری- پایه (کودکان 4 تا 8 سال)-5 عصر -شنبه،دوشنبه،چهارشنبه- کاملا تضمینی

A103- آموزش دوچرخه سواری- پایه (کودکان 4 تا 8 سال)-18 عصر -دوشنبه و چهارشنبه- کاملا تضمینی

A103- آموزش دوچرخه سواری- پایه (کودکان 4 تا 8 سال)-18 عصر -دوشنبه و چهارشنبه- کاملا تضمینی

| 2جلسه تضمینی |
قیمت: 1 هزار تومان+ امکان اجاره دوچرخه در این تور وجود ندارد

امروز چهارشنبه 9 فروردین 1396
شهریور - مهر
ش ی د س چ پ ج

درجه سختی۱:مسیر بسیار سبک (مسیر آسفالت و عمدتا بدون شیب)

درجه سختی۲:مسیرهای سبک (مسیرهای آسفالت و یا خاکی با شیب کم)

درجه سختی۳:مسیرهای نیمه سبک (مسیرهای خاکی سربالایی-سرازیری با معمولی)

درجه سختی۴:مسیرهای متوسط (مسیرهای خاکی سربالایی-سرازیری با شیب نسبتا تند)

درجه سختی5:مسیرهای نیمه سنگین (مسیرهای خاکی اکثرا سربالایی زیاد با شیب تند)

درجه سختی6:مسیرهای سنگین (مسیرهای خاکی اکثرا سربالایی زیاد با شیب تند و فنی)

درجه سختی تور:
۱۶۱
روز مانده به برگزاری تور
زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان قرار:
1396/06/15 ساعت 18:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1396/06/17 ساعت 20:00
محل حرکت:
مکان آموزش: پارک چیتگر-درب غربی- جنب پیست سرعت
دیدنی ها و فعالیت های سفر

درباره این دوره:
دوره آموزش دوچرخه سواری کودکان مختص کودکان 4 تا 8 سالی است که:
الف) دوچرخه سواری را بلد نیستند و نیاز به فراگیری تعادل دارند.
ب) قبلا تا حدی دوچرخه سواری کرده اند ولی به دلیل افتادن و یا حادثه ای که برایشان رخ داده است، نسبت به دوچرخه ترس پیدا کرده اند.

تمامی آموزش های این دوره زیر نظر مربیان مجرب،  کارآزموده و بنام، به صورت کاملا تضمینی اجرا می شود.

تعداد نفرات در هر دوره: 6 نفر (درصورت به حد نصاب نرسیدن، کلاس در هفته های بعد تشکیل خواهد شد.)
تعداد جلسات: چهار ساعت  آموزش عملی طی دو جلسه (دو جلسه دو ساعنه)

تقویم آموزشی:

روز

کلاس

ساعت

دوشنبه

عملی

18:30 الی 20:30

چهارنشبه

عملی

18:30 الی 20:30

تضمین آموزش: در صورتیکه شرکت کننده در ساعات تعیین شده در کلاس های آموزش شرکت کرده ولی پس از پایان دوره آموزشهای قید شده در قرارداد آموزش را فرا نگرفته باشد، جلسات دیگری با هماهنگی قبلی برگزار خواهد شد. (شرکت کننده برای کلاسهای اضافی جهت تضمین آموزش هیچ مبلغی پرداخت نخواهد نمود.)

خدمات

شرکت کنندگان در این دوره از خدمات زیر بهرمند خواهند شد:
- بیمه کامل در تمامی ساعات آموزش
- بهرمندی از مربی مجرب و تراز اول
- ارایه دوچرخه مناسب در جلسات آموزش
- ارایه بن تخفیف جهت خرید دوچرخه

توجه: به همراه داشتن کلاه و دستکش مخصوص دوچرخه سواری برای شرکت کنندگان در این دوره الزامی است. شرکت کنندگان میتوانند قبل از شروع دوره، با مراجعه به دفتر آراکس ضمن بهرمندی از مشاوره مناسب نسبت به خرید این اقلام اقدام نمایند.

 

توجه: به همراه داشتن یک بطری 1.5 لیتری آب و تنقلات شیرین جهت استفاده شخصی در حین آموزش نیز الزامیست

 

لوازم سفر

 در این دوره مشاوره فنی جهت تهیه دوچرخه مناسب به اولیاء ارایه خواهد شد.
پس از اتمام دوره درصورت تمایل دانش آموختگان جهت فراگیری اطلاعات تکنیکی و فنی بیشتر میتوانند در دوره های تخصصی کودکان ثبت نام کنند

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

قوانین و شرایط شرکت در کلاسهای آموزشی
شرکت کنندگان گرامی، ثبت نام در هر یک از کلاسهای دوچرخه سواری آراکس به منزله پذیرش موارد ذکر شده درزیر خواهد بود لذا لطفا متن "توافق نامه " زیر را مطالعه نموده و در صورت پذیرش در کلاسهای آموزشی آراکس شرکت نمایند.

1)  قوانین عمومی
1-1) آراکس یک شرکت ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. لذا کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران در کلاسهای آراکس نیز لازم‌الاجراست. از جمله:
1-2) رعایت پوشش طبق عرف و قوانین جامعه ایران اسلامی الزامی است.
1-3) همراه داشتن وسایل خطرناک برای سلامتی خود و دیگران در طول کلاس اکیدا ممنوع می‌باشد.
1-4) شرکت کنندگان محترم متعهد و ملزم هستند که در تمامی مدت اجرای برنامه شئونات مذهبی، قانونی و اخلاقی را رعایت نموده و از برنامه‌های گروهی تبعیت نمایند. در غیر این صورت مسئولیت اعمال فردی آنان بر عهده خود آنان می‌باشد.

2) قوانین اخلاقی
2-1) در صورتی که بیماری خاصی دارید، داروی خاصی مصرف می‌کنید و یا اگر به دارو یا خوراکی خاصی حساسیت دارید الزاما باید هنگام ثبت‌نام به فرد ثبت‌نام کننده اطلاع داده و در ابتدای کلاس نیز به کادر اجرایی این موارد را اعلام نمایید و محل نگهداری داروی خود را نیز گوشزد کنید.
2-2) وقت‌شناسی منحصرا به نفع شما و بخشی از حقوق همکلاسیان شماست. تاخیر فقط چند نفر در کلاس می‌تواند منجر به تاخیر کل کلاس و از دست رفتن زمان و فرصت شود. لذا در صورت تاخیر شما، کلاس با نظر استاد شروع خواهد شد.
2-3) اگر چه آراکس توجه و دقت لازم را در مورد ایمنی و سلامتی همراهان گروه مبذول می‌دارد، اما مسئولیتی در قبال حوادث و اتفاقات ناشی از سهل انگاری و بی‌توجهی آنان به توصیه‌های استاد، تکروی و کلا هر اقدامی از سوی آنان که با همراهی کلاس نبوده و یا ناشی از اقدامات فردی آنان باشد و یا مغایر با برنامه های کلاس باشد نمی پذیرد.
2-4) شرکت کننده موظف است کلاه و دستکش خود را در زمان برگزاری کلاس به همراه داشته باشد
2-5) در طول کلاس از شوخی‌های بی‌مورد و خطرناک جداً پرهیز کنید. در صورت بروز هر حادثه ای در این ارتباط تمام مسئولیت بر عهده شخص خواهد بود.
2-6) شرکت تمامی افراد در برنامه‌های کلاس منوط به اطلاع و اجازه خانواده هر فرد بوده و تمامی افراد با شرکت در کلاسهای آراکس این اجازه و اطلاع را تایید می‌نمایند.
2-7) ثبت نام در کلاس، یعنی با آگاهی کامل، تمام مسئولیت هر نوع حادثه احتمالی در طول کلاس را شخصا بر عهده می‌گیرم. در صورت بروز هر حادثه ای حق پیگیری و شکایت از مسئولین گروه، سرپرست و سایر دست اندرکاران برنامه، از شرکت کننده و وکلای قانونی و قراردادی ایشان اعم از خانواده، وکیل و... سلب می‌شود.
2-8) شرکت کننده امانت دار وسایلی است که آراکس آنها را در اختیار وی قرار داده است (دوچرخه و ...) لذا در صورت وارد شدن خسارت (به هر عنوان) شرکت کننده موظف به پرداخت خسارت خواهد بود.
2-9) وارد نمودن هرگونه آسیب به محل برگزاری کلاس، لوازم در اختیار و . . . از سوی شرکت کننده مستلزم پرداخت خسارت خواهد بود که بر عهد اوست.

3) شرایط بیمه
3-1) تمام افراد شرکت کننده در کلاس های عملی، از ابتدا تا انتهای کلاس زیر پوشش بیمه مسئولیت مدنی می‌باشند، شرایط بیمه هر کلاس و میزان پرداخت هزینه‌های درمان و خسارت از طرف شرکت بیمه متناسب با نوع کلاس متفاوت است.
3-2) در صورت بروز هر حادثه و ایجاد خسارت مالی و جانی به گردشگر، سرپرست گروه تلاش خود را برای جبران خسارت از موسسه بیمه خواهد کرد. اما در صورت عدم موفقیت، مدیران شرکت و سرپرست برنامه هیچگونه مسئولیتی در قبال پرداخت غرامت و خسارت بر عهده نمی‌گیرد. میزان غرامت فوت و نقص عضو هر نفر، برابر با حداکثر غرامت تعیین شده دولت جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و هزینه‌های درمان پزشکی هر ساله بر اساس توافق شرکت و کارگزار بیمه تعیین می‌گردد.
3-3) در صورت بروز حادثه و افزایش هزینه‌های درمان تا بیش از مبلغ تضمین شده توسط بیمه، این شرکت مسئولیتی در قبال تامین مابقی هزینه‌های پزشکی نخواهد داشت.
3-4) با توجه به شرایط اعلام لیست بیمه تنها افرادی تحت پوشش بیمه کلاس قرار خواهند گرفت که حداکثر تا 72 ساعت قبل از برگزاری کلاس ثبت نام خود را با واریز کامل وجه قطعی کرده باشند
3-5) خسارت ناشی از عدم استفاده از تجهیزات لازم در دوچرخه سواری (کلاه دوچرخه سواری دستکش و عینک مخصوص دوچرخه سواری) تحت پوشش بیمه نخواهد بود

4) برنامه کلاس
4-1) شرکت کنندگان به هیچ عنوان بدون اطلاع راهنما و سرپرست از مسیر خارج نشده و در مسیر توقف بیش از اندازه نداشته باشد (بدون هماهنگی با مسئولین برگزاری کلاس)
4-2) آراکس حق برگزاری کلاس در تاریخ دیگری را در صورت به حد نصاب نرسیدن و تغییرات اجباری در شرایط اجرای کلاس را برای خود محفوظ می‌دارد.

5) در طی دوره
5-1) چنانچه فرد شرکت کنندگان در زمان و محل تعیین شده جهت برگزاری کلاس حضور نیابند مسئولیتی بر عهده آراکس نبوده و هزینه دریافتی، مسترد نخواهد شد. لذا خواهشمندیم که در زمان اعلام شده در محل برگزاری حضور یابید.
5-2)  درصورت عدم توجه و تبعیت نکردن از موارد ذکر شده توسط استاد در طول دوره (داشتن سرعت بیش از حد در مسیر، خارج شدن از مسیر مشخص شده و یا عدم استفاده از لوازم ضروری شخصی هر کلاس (کلاه ، دستکش مناسب ) خسارات وارده تماما متوجه شرکت کننده بوده و آراکس هیچ گونه مسئولیتی در قبال مسائل بوجود آمده نخواهد داشت.

دیدگاه شما
 

نام و نام خانوادگی:   
ایمیل:      
امتیاز:   
نظر:
ثبت نظر:

A103- آموزش دوچرخه سواری- پایه (کودکان 4 تا 8 سال)-18:30 عصر -یکشنبه و سه شنبه- کاملا تضمینی

18:30 الی 20:30


مطالب مرتبط
گالری های مرتبط
تورهای دیگر
نماد اعتماد الکترونیکی
عضویت در کلوپ اعضای آراکس
عضویت رایگان جهت اطلاع از سفرهای آراکس

جستجو
نظرسنجی
اگر طی سه ماه اخیر با آراکس سفر کردید، امتیاز شما به وضیعیت تورها چیست؟